1 vs2.jpg IMG_2704.JPG IMG_3285.JPG waterveld overzicht2.jpg
Dit schema loopt van 7-6-2021 t/m 10-7-2021
Senioren
D2
20:00 - 21:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Michael Netten
Opmerkingen
ovb andere activiteiten
D4
20:00 - 21:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Jurre Brouwer
Opmerkingen
Onder voorbehoud
D5
20:00 - 21:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
def
D9
19:30 - 21:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ1
20:00 - 21:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA4
18:30 - 20:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Geert-Jan Broeders
Opmerkingen
def
Junioren B
MB3
18:30 - 20:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Veroniek Valks
Opmerkingen
def
MB4
18:30 - 20:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Judith Werther
Opmerkingen
def
Junioren C
MC5
17:00 - 18:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Fay van Hooren
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
KG1 - A
Trainer(s)
Brit van der Pluijm
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
KG1 - B
Trainer(s)
Donna van den Akker
Julie de Wind
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
KG1 - C
Trainer(s)
Renske Bruurmijn
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
KG1 - D
Trainer(s)
Suus Kamp
Yara van Beek
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:30 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Fleur van Beek
Opmerkingen
M6E2
17:30 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Jade van den Burg
Meike Bontje
Opmerkingen
M6E3
17:30 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Floortje Verhoeven
Anne-Lotte Heijnneman
Opmerkingen
M6E4
17:30 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Sara Verschure
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
17:30 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Guusje de Wind
Opmerkingen
MF2
17:30 - 18:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Anne-Roos van Dijk
Puk Treffers
Opmerkingen
Senioren
HJ1
20:00 - 21:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:30 - 20:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Johan Klerks
Opmerkingen
JA2
19:00 - 20:00
WLWK - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:30 - 20:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Joppe Vugts
Eros van Vugt
Opmerkingen
JC2
18:30 - 20:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Jesse van Beem
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:30 - 18:30
KG3 - B
Trainer(s)
Eros van Vugt
Opmerkingen
J8E2
17:30 - 18:30
KG3 - C
Trainer(s)
Jesse van Beem
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:30 - 18:30
KG3 - A
Trainer(s)
Fiene Fijen
Fleur Dekkers
Opmerkingen
def
Jongste jeugd F
JF1
17:30 - 18:30
KG3 - D
Trainer(s)
Lars van den Bleek
Thijmen Verhoeven
Opmerkingen

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Meisjes C1 1 3 + 5
2 Meisjes D2 1 3 + 4
3 Meisjes C2 1 3 + 3
4 Meisjes B5 1 3 + 2
5 Meisjes A5 regiocomp 1 3 + 1
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram