1 vs2.jpg DSC02139site.jpg MD5 2.jpg waterveld overzicht2.jpg

Dames 4

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DES D4-O Oss D4 14:45
Oranje-Rood D7 Geel-Zwart D2-O 15:30
Rosmalen D2 Eindhoven D4 9:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oss D3 16 40 13 1 2
2 Rosmalen D2 16 40 13 1 2
3 Geel-Zwart D2 15 27 9 0 6
4 Eindhoven D4 16 27 8 3 5
5 DES D4 17 25 8 1 8
6 MEP D3 17 20 6 2 9
7 Oss D4 15 14 4 2 9
8 Oranje-Rood D7 16 14 4 2 10
9 Oedenrode D2 17 14 3 5 9
10 Den Bosch D5 17 13 4 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Oss D4 14:45 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DES D4-O MEP D3 1-2
Oss D4 Uden D2-O 0-3
Eindhoven D4 Oss D3 3-7
Den Bosch D5 Oranje-Rood D7 0-1
Oedenrode D2-O Geel-Zwart D2-O 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D7 Eindhoven D4 0-5
MEP D3 Oedenrode D2-O 2-2
Oss D3 Oss D4 5-1
Rosmalen D2 DES D4-O 5-0
Geel-Zwart D2-O Den Bosch D5 2-4
VRIJDAG 24 SEPTEMBER 2021
Oss D4 Oranje-Rood D7 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Eindhoven D4 Geel-Zwart D2-O 3-1
Den Bosch D5 Oedenrode D2-O 1-0
Rosmalen D2 MEP D3 2-0
DES D4-O Uden D2-O 6-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Uden D2-O Rosmalen D2 1-1
MEP D3 Den Bosch D5 2-0
Oedenrode D2-O Eindhoven D4 0-5
Geel-Zwart D2-O Oss D4 6-1
Oss D3 DES D4-O 4-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Rosmalen D2 Oss D3 1-1
DES D4-O Oranje-Rood D7 5-1
Oss D4 Oedenrode D2-O 2-2
Uden D2-O MEP D3 0-0
Eindhoven D4 Den Bosch D5 3-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oss D3 Uden D2-O 2-2
Geel-Zwart D2-O DES D4-O 6-1
Oranje-Rood D7 Rosmalen D2 0-4
Den Bosch D5 Oss D4 1-3
MEP D3 Eindhoven D4 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rosmalen D2 Geel-Zwart D2-O 3-1
Uden D2-O Oranje-Rood D7 4-0
Oss D3 MEP D3 3-4
Oss D4 Eindhoven D4 1-1
DES D4-O Oedenrode D2-O 3-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
MEP D3 Oss D4 3-0
Den Bosch D5 DES D4-O 5-2
Oedenrode D2-O Rosmalen D2 0-3
Geel-Zwart D2-O Uden D2-O 2-6
Oranje-Rood D7 Oss D3 2-6
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rosmalen D2 Den Bosch D5 2-1
Uden D2-O Oedenrode D2-O 1-1
Oss D3 Geel-Zwart D2-O 1-2
Oranje-Rood D7 MEP D3 1-1
DES D4-O Eindhoven D4 2-6
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Den Bosch D5 Uden D2-O 1-4
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D7 2-0
Oss D4 DES D4-O 3-7
Oedenrode D2-O Oss D3 2-3
Eindhoven D4 Rosmalen D2 2-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Oss D3 Den Bosch D5 5-3
Oranje-Rood D7 Oedenrode D2-O 1-1
MEP D3 Geel-Zwart D2-O 0-1
Uden D2-O Eindhoven D4 2-2
Rosmalen D2 Oss D4 4-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Oss D3 Eindhoven D4 5-3
Oranje-Rood D7 Den Bosch D5 1-0
MEP D3 DES D4-O 1-4
Geel-Zwart D2-O Oedenrode D2-O 1-0
Uden D2-O Oss D4 5-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Den Bosch D5 Geel-Zwart D2-O 0-5
DES D4-O Rosmalen D2 0-2
Oss D4 Oss D3 1-2
DONDERDAG 24 MAART 2022
Eindhoven D4 Oranje-Rood D7 1-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Oranje-Rood D7 Oss D4 2-3
MEP D3 Rosmalen D2 2-3
Oedenrode D2-O Den Bosch D5 1-4
Geel-Zwart D2-O Eindhoven D4 4-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Oss D4 Geel-Zwart D2-O 1-3
DES D4-O Oss D3 1-3
Den Bosch D5 MEP D3 2-3
Eindhoven D4 Oedenrode D2-O 2-2
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Uden D2-O DES D4-O 0-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Den Bosch D5 Eindhoven D4 0-0
Oedenrode D2-O Oss D4 4-1
Oranje-Rood D7 DES D4-O 0-5
MEP D3 Uden D2-O 3-1
Oss D3 Rosmalen D2 3-1
WOENSDAG 20 APRIL 2022
Oss D4 Den Bosch D5 4-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Rosmalen D2 Oranje-Rood D7 4-0
Uden D2-O Oss D3 0-1
Eindhoven D4 MEP D3 3-0
DES D4-O Geel-Zwart D2-O 3-2
ZONDAG 1 MEI 2022
Oedenrode D2-O MEP D3 1-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Geel-Zwart D2-O Rosmalen D2 0-2
Oranje-Rood D7 Uden D2-O 0-2
Oedenrode D2-O DES D4-O 1-3
MEP D3 Oss D3 0-7
ZONDAG 15 MEI 2022
Rosmalen D2 Oedenrode D2-O 3-1
Uden D2-O Geel-Zwart D2-O 1-5
Oss D4 MEP D3 0-1
Oss D3 Oranje-Rood D7 11-0
DES D4-O Den Bosch D5 8-2
ZONDAG 22 MEI 2022
MEP D3 Oranje-Rood D7 0-2
Oedenrode D2-O Uden D2-O 0-4
Den Bosch D5 Rosmalen D2 0-5
Eindhoven D4 DES D4-O 3-7
DINSDAG 24 MEI 2022
Oss D3 Oedenrode D2-O 5-0

Clubcompetitie

. Team # punten DS
1 Meisjes C1 19 45 + 51
2 Heren 35 B 20 45 + 41
3 Dames 3 20 43 + 37
4 Meisjes D2 21 45 + 57
5 Dames Jong 1 19 40 + 62
Klik hier voor de gehele comp.

Instagram